25 Iulie, 2014, 07:53:53 a.m.

Autor Subiect: Salon masaj erotic Enigma - Brasov (verificat)  (Citit de 27313 ori)

BlackSpider

• Vizitator
Salon masaj erotic Enigma - Brasov (verificat)
« : 05 Iulie, 2012, 09:53:16 a.m. »
Va oferim servicii de masaj de relaxare , body masaj , masaj erotic , iar pentru cei mai pretentiosi avem masaj dublu si show erotic!Masajul erotic este o ocazie de eliberare a stresului acumulat, si totodata o experienta erotica unica!
Masaj de Relaxare, Free Bar, Sexy girls show, Masaj Senzual, Dublu Masaj Erotic, Body Masaj, Masaj Erotic pentru cupluri, Masaj Erotic pentru doamne si domnisoare, Masaj Erotic Hoteluri si Pensiuni, Masaj Erotic,

Program: Luni-Vineri:12:00-00:00 Sambata:12:00-21:00 Duminica:Inchis

Tel: 0732.657658
« Ultima Modificare: 01 August, 2012, 02:24:53 p.m. de BlackSpider »

Enforcer

• Vizitator
Re: Salon masaj erotic Enigma - Brasov
« Răspuns #1 : 13 Iulie, 2012, 12:52:54 p.m. »
Salonul enigma este singurul salon din brasov unde sunt permise mici "atentii"
pe care le mai fac fetele. Delia este o blonduta (isi vopseste parul cam des :) ) simpatica
si inalta, aproape 1.80, draguta si dezghetata. Pentru ceva in plus poti beneficia si de
servicii extra, daca esti client vechi. Este permisiva, accepta french kiss, cunilingus, penetrare cu
degetelele, accepta mici jocuri (dildo, catuse, etc), intr-un cuvant, daca nu cauti sex, aici
este cel mai indicat pentru tine sa iti faci o programare.

Maseuza Delia :
Prestatie : Nota 10
Aspect fizic: Nota 9

Offline copex

• Utilizator începator
  • *
  • Mesaje postate: 4
« Răspuns #2 : 17 Iulie, 2012, 07:28:43 p.m. »
 .
« Ultima Modificare: 15 August, 2012, 12:20:55 p.m. de copex »

Offline coco_bv

• Utilizator experimentat
  • Mesaje postate: 104
  • Gen: Bărbat
  • Fuck ce vreau... dar stiu ce Fuck... ;)
« Răspuns #3 : 17 Iulie, 2012, 07:31:44 p.m. »

Si din punctul meu de vedere salonul enigma, este unul dintre cele mai bune din oras, iar Delia - o minunatie de domnisoara care incearca sa te faca sa te simti in al noua-lea cer.

Locatie: 8 - Un apartament, in zona str. Zorilor, amenajat in spiritul vitrinelor cu feinare rosii, dar care are un mare dezavantaj - un singur grup sanitar.
Aspect: sunt 3 domnisoare: Delia 9 (este si preferata mea), Corina 8, iar pe cealalta domnisoara a caui nume nu l-am retinut o notez tot cu 8
Prestatie: Nu am incercat-o decat pe Delia careia ii acord un binemeritat 10.

Cu respect

Daca ofera Copex 10 la cineva inseamna ca prestatia este chiar de nota 10!!!

Cu respect,
Coco
"Intelepciunea ne ajuta sa rezistam, pasiunile ne ajuta sa traim.'" (sa.Chamfort)

Offline paul

• Utilizator avansat
  • Mesaje postate: 55
Re: Salon masaj erotic Enigma - Brasov (verificat)
« Răspuns #4 : 01 August, 2012, 11:17:51 a.m. »
Eu aici n-am incercat-o pe a 3-a maseoza. Delia si Corina nu mai au nevoie de nici un comentariu.

Offline alex101

• Utilizator mediu
  • **
  • Mesaje postate: 15
« Răspuns #5 : 06 August, 2012, 09:32:27 a.m. »
Preturi???

Enforcer

• Vizitator
« Răspuns #6 : 06 August, 2012, 10:16:14 a.m. »
Pret: 150 lei / ora

Offline laptop

• Utilizator experimentat
  • Mesaje postate: 164
  • Gen: Bărbat
« Răspuns #7 : 06 August, 2012, 06:18:28 p.m. »
Eu aici n-am incercat-o pe a 3-a maseoza. Delia si Corina nu mai au nevoie de nici un comentariu.

A 3-a domnisoara o cheama Larisa, am fost o singura data la ea si m-a facut un masaj excelent si destul de erotic. Nu am absolut nimic de reprosat la ea si o dau nota 9+, numai ca lui Corina o dau 10 si cand ma duc la Enigma nu o pot rezista  ::)

Offline Darkman

• Utilizator începator
  • *
« Răspuns #8 : 07 August, 2012, 09:06:43 p.m. »
Frecventez de foarte mult timp acest salon,m au masat atat Delia cat si Larisa care sunt minunate,dar preferata mea ramane Corina.Are c am 1.75,23 de ani,draguta si foarte dezghetata,sanii medii dar compenseaza cu fundul bombat,rotund perfect....superb ;D.Este o tipa care chiar te face sa uiti de oboseala de la munca si stresul de zi cu zi.Despre locatie ce sa zic,apreciez curatenia.Deci Corina are un 10 pentru prestatie,locatia un 9,aspect fizic 9....La mai mare...Respect 8)

aaaD

• Vizitator
« Răspuns #9 : 09 August, 2012, 05:05:55 p.m. »
Ca de obicei Delia te face sa uiti te toate si te relaxezi in compania ei !

Serviciile au ramas la fel fara nici o indoiala ! Punctul forte al salonului nu este faptul ca te simti foarte bine ci ,faptul ca nu uita cine esti si asta conteaza !

Offline cmdbvus

• Utilizator mediu
  • **
  • Mesaje postate: 21
« Răspuns #10 : 17 August, 2012, 08:06:56 a.m. »
Deci am fost pentru prima oara aseara la acest salon si am ramas mai mult decit placut impresionat\
Locatia arata bine iar Larisa e de nota 10. Dupa un masaj cu ea nu mai ai nevoie de sex
M-am dus la acest salon dupa ce am citit aici pe forum si initial am vrut sa merg la Delia dar era indisponibila.
Mi-a fost recomandata Larisa si vreau sa spun ca a fost o alegere extraordinara
Recomand cu caldura

Offline alberto

• Utilizator avansat
  • Mesaje postate: 55
« Răspuns #11 : 17 August, 2012, 10:20:26 a.m. »
Da, pot sa confirm cele enuntate de cei din fata mea.
Fetele sunt foarte dragute, amabile si frumoase.
Am avut placerea sa ma intalnesc de 2 ori cu Delia. Superba fata si foarte comunicativa, mi-a placut foarte mult tot cea ce a facut. O recomand cu caldura !!
In concluzie: Bravo fetelor !! :-*

Offline zozo

• Utilizator începator
  • *
  • Mesaje postate: 8
« Răspuns #12 : 20 Septembrie, 2012, 01:04:01 p.m. »
Am vizitat recent acest salon. Programarea trebuie facut cu maxim 20 minute inainte sa ajungi, nu au acceptat programare cu 2 ore dinainte. Locatia e usor de gasit, e un apartament de bloc, parcare se gaseste usor. In fata locului erau prezente doua fete, ambele frumoase, imbracate sexy. Am ales pe Delia fiidca vroiam sa incerc o fata inalta. Ajuns in camera m-a rugat sa ma dezbrac si daca vreau sa fac un dus. Baia e curat cu geluri de dus (nu am numarat cate), cada model vechi dar curat. Ajuns inapoi la camera sa dezbracat si Delia. Fata are un corp superb,sanii nu sunt destul de mici, dar in rest totul ok, fara celulita, curat. A inceput direct cu un masaj erotic, permis atingeri unde vrei si cum vrei, poti sa saruti zonele intime. Prima finalizare am avut in 10 minute, dupa care mia facut un masaj de relaxare care a durat aproximativ 15 minute, dupa care am trecut la partea erotica, urmat de o finalizare manuala.

Puncte tari:
- este un masaj erotic destul de permisiv
- fetele sunt frumoase si curate
- locatia curata
- fata nu sa uitat la ceas, era dispus sa incercam si a treia fainalizare, dar am preferat sa discut cu ea
Puncte slabe:
- nu ma placut ca nu am putut face o programare cu cateva ore dinainte
- spatiu destul de mic

Recomand pentru un masaj erotic, am achitat 150 RON

Offline marcone

• Utilizator mediu
  • **
  • Mesaje postate: 20
« Răspuns #13 : 11 Octombrie, 2012, 08:58:17 a.m. »
?tie cineva ce s-a întâmplat cu Delia? Se pare ca nu mai presteaz? aici..... :(

Offline Darkman

• Utilizator începator
  • *
« Răspuns #14 : 11 Octombrie, 2012, 12:47:35 p.m. »
Salutari.Se pare ca Delia s a retras de tot din acest domeniu,am stat cu ea putin de vorba in urma cu vreo 2 saptamani in timp de o asteptam pe Corina.Nu am insistat sa intreb de ce ,atata timp cat nu mi a zis.